אודות

אתר חדשות ישראל מספק לגולשים שלו, ריכוז של כל הידיעות החדשותיות שמופיעות באתרי האינטרנט המובילים, הן בעברית והן באנגלית.

האתר מתבסס על ידיעות שעולות מדי שעה באתרי חדשות מובילים והוא דואג לפרסם אותם כפי שהן. הידיעות מחולקות על פי קטגוריות שלכל קטגוריה יש עמוד משלה. בין הקטגוריות באתר, אפשר למצוא נושאים כגון, כלכלה, תרבות, בריאות, וקטגוריות נוספות.

הרעיון של אתר חדשות ישראל הוא לספק לגולשים אפשרות, לקבל את כל המידע ממקור ראשוני, כפי שהוא הופיע במקור, מבלי שיצטרכו לעבור מאתר לאתר, אלא יוכלו לקרוא את כל הידיעות באתר אחד ספציפי, בכל עת.

האתר מתחייב לספק ידיעות איכותיות, אקטואליות, רלוונטיות, וכן הוא מתחייב לא לשנות את אופי הידיעה ולא לערוך אותה. כך שהיא תופיע בדיוק כפי שהופיעה במקור. כל שינוי שיעשה בידיעה, יתבצע אך ורק על ידי האתרים מהם נלקחה הידיעה.

אתר חדשות ישראל, נועד לאפשר לגולשים ליהנות מכל המידע הרלוונטי והאקטואלי, במקום אחד, בצורה פשוטה, נגישה וזמינה. האתר מופעל על ידי צוות מקצועי ומנוסה שמתמחה בהקמת אתרים בתחומים שונים וביצירת תוכן איכותי לגולשים.

המערכת שפועלת באתר מאפשרת לו לקבל מידע ממגוון אתרים, אשר מאפשרים למשוך מידע ולפרסם אותו באתרים אחרים. כל זה נעשה על פי בצורה חוקית ומוכרת, מבלי לפגוע בזכויות היוצרים של הכותבים ושל האתרים במקור.