עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
 • אלברט בורלא: "אם החיסון לא יגן מפני האומיקרון, נוכל לייצר חיסון מותאם בתוך מאה יום"

  מעריך שנצטרך להתחסן פעם בשנה, לא נבהל מהווריאנט החדש, מרגיע את ההורים שנרתעים מחיסון הילדים, ומקדם את השלב הבא: חיסון פעוטות בתוך כמה חודשים. אלברט בורלא, מנכ"ל פייזר העולמית, מסכם בראיון את השנתיים הראשונות של הקורונה, ומגלה איך הגיב כשמתנגדי החיסונים הפיצו פייק ניוז עליו ועל אשתו, אם גם ראש הממשלה בנט מתקשר אליו באמצע הלילה, ומה הוא חושב על האופן שבו ישראל מנהלת את המשבר

 • "ראיתי ילדים שנפגעים ממחלה שאפשר למנוע. לא יכולתי לעמוד מנגד, וזה המחיר"

  למרות האיומים על חייה, הנאצות והקללות, ד"ר ליאור הכט ממשיכה בכל הכוח במשימה שלקחה על עצמה: לעודד הורים לחסן את ילדיהם ליווינו אותה השבוע כששלפה נתונים מדעיים במהלך ויכוח סוער עם מתנגדת חיסונים באמצע בית קפה, כשהרגיעה ילד קטן במרפאה בעזרת בוב ספוג, כשזכתה לקריאות "כולנו מאחורייך" מאנשים שאינה מכירה, וגם כשביקשה לא לחשוף פרטים מזהים על משפחתה מחשש שיפגעו בהם - "גם לא לצלם את הכלב"

 • "חתמתי שאני לא שפויה כדי לקבל אישור להפלה מהוועדה"

  א' מספרת על השאלות הפולשניות והמשפילות בוועדה להפסקת היריון: "זה הליך משפיל מאוד ומעליב". "הוועדות האלה הן בסופו של דבר חותמת גומי", טוענת פרופ' טליה מירון-שץ מהקריה האקדמית אונו, "אם כמעט כל בקשה מאושרת, בשביל מה כל הפרוצדורה והמבוכה?"

חדשות אתר 0404
 • שתי המאומתות לזן אומיקרון בישראל – מחוסנות, נבדק חשד ל-34 מקרים נוספים

  זן האומיקרון הצית מחדש את הויכוח אודות החיסונים וגרם לכך שגורמים במשרד הבריאות החלו בקמפיין שנועד להכשיר את התועדה הציבורית לחייב את כלל האזרחים בחיסון, אך האם החיסון אכן מונע הדבקה בזן אומיקרון? למרות הטענות בעולם שכן, נראה שהדברים אינם חד משמעיים. משרד הבריאות פירסם הערב (רביעי) כי זוהו בישראל עד כה שתי מאומתות שנחשפו

 • מהיום: פיקדון חל על בקבוקים גדולים

  חוק הפיקדון הורחב היום (רביעי) גם לבקבוקים גדולים, המשרד להגנת הסביבה קורא לציבור להחזיר את מכלי המשקה הריקים לבתי העסק, ולקבל בעבורם את דמי הפיקדון. השרה להגנת הסביבה, תמר זנדברג: "היום הזה הוא לא פחות מהיסטורי! מדינת ישראל מתחילה עידן חדש. באיחור של 20 שנה, אחרי המון עיכובים ולחצים, נכנסה לתוקף הרחבת חוק הפיקדון שתהפוך

 • עיצום כספי בסך 457 אלף שקלים על חברת שברון

  המשרד להגנת הסביבה הטיל עיצום כספי בסך 457,100 שקל על חברת שברון מדיטרניאן, בגין אי עמידה בתנאי הפעלת הלפידים ותקלה בחיווי זיהוי תקינות להבת הלפיד באסדת לוויתן, בהתאם לסעיף 52 בחוק אוויר נקי. ב-17 לאוקטובר 2020, בעקבות שריפה במטבח האסדה, התרחש אירוע הדממת חירום. בעקבות הדממת החירום הוזרמו גזים ללפידי האסדה אך לא נשרפו בשל

חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
 • טרנד פטריות המרפא: מקוסמטיקה ועד חיזוק המערכת החיסונית

  יותר ויותר אנשים מגדלים וצורכים פטריות מרפא באופן קבוע. מחקרים רבים בשנים האחרונות מגלים פרטים חדשים על ההשפעות הרבות של הפטריות על מערכת החיסון, לחץ דם ועוד מגוון מחלות קשות. "לפני כמה שנים זה לא עניין אף אחד והיום זה טרנד בועט"

 • בת ה-5 נפלה מכסא בגן ונפגעה באופן קשה בוושט

  מיה בת ה-5 נפלה מכסא בגן, וסבלה מכאבים באזור הגרון. בבדיקה בבית החולים מצאו הרופאים מצאו קרע מסוכן בוושט שעלול לגרום לזיהום, בהמשך הוכנסה לניתוח לניקוז האוויר. "לפני כשלושה ימים מיה עברה בדיקה שהראתה לשמחתנו הגדולה כי החור בוושט נסגר"

 • הבשורות שהביאו לשינוי בטיפול בסרטן ריאה

  בעבר, הטיפול בסרטן ריאה התבסס על כימותרפיה, ובעשור האחרון נוספו לארסנל גם טיפולים ממוקדי המטרה ואימונותרפיה אשר הביאו להארכת חיים משמעותית של המתמודדים עם המחלה. ד"ר מיה גוטפריד מסבירה על השינויים וההתפתחויות

חדשות אתר N12