עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
  • מלי נפגעה מכדור תועה וגילתה שיש לה סרטן השד

    מלי קושא יצאה עם בעלה לסיבוב ריצה בשכונה כשנפגעה מכדור תועה. במהלך הבדיקות שנעשו לה עם הגיעה לבית החולים, התגלה כי יש לה גידול ממאיר בשד. היא נותחה וחייה ניצלו, בעיקר בשל העובדה שזה התגלה בשלב מוקדם. עכשיו היא אומרת: "אני ההוכחה לכך שגילוי מוקדם של סרטן השד הוא הנשק היחיד לניצחון על המחלה. גם בתקופה הזו, אל תוותרו על הבדיקות"

  • לגור איתו בפרק ב' – שיטת הגם וגם

    בין דירות, גאיה קורן עברה לגור עם בן הזוג שלה, בלי כוונה להישאר באותו בית, בעיקר כדי לשמור על הזוגיות חיה ובועטת, ויש לה תובנות מהתהליך: "לעשות דברים ביחד, לצקת תוכן לזוגיות שלכם, להיות החברים הכי טובים – זה מה שמחזיק קשר, ולא גג אחד מעל הראש"

  • בעולם מתנערים ממשפחת סאקלר - חוץ מאוניברסיטת ת"א

    מוסדות בכל העולם מסירים את שמות משפחת התורמים האמריקאים סאקלר, בעלי חברת "פרדו פרמה", שבית המשפט קבע כי היא גרמה לאלפי מקרי מוות. באוניברסיטת תל־אביב, שכבר לפני כשנה וחצי עומתה עם המידע, ממשיכים לפרסם את שם המשפחה, וטוענים: "אנו עוקבים אחרי הנושא"

חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
חדשות אתר N12