עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר Walla
  • זינוק ב-23 מדינות: מניין הנדבקים בקורונה בארה"ב עבר את ה-7 מיליון

    40 אלף אזרחים אמריקנים שאובחנו בנגיף מדי יום בשבועות האחרונים הביאו לחציית הרף, והותירו את ארצות הברית בראש הרשימה העולמית עם יותר מחמישית מכלל המקרים. כמעט במחצית מהמדינות נרשמה עלייה במספר המקרים, שלפי ההערכות נובעת מפתיחת בתי הספר והאוניברסיטאות

  • אוקראינה: לפחות 25 בני אדם נהרגו בהתרסקות מטוס צבאי

    משרד הפנים במדינה עדכן כי עשרות נהרגו בהתרסקות המטוס, עליו היו 28 אנשי חיל האוויר וצוערים, במחוז חארקיב שבצפון-מזרח המדינה. לפחות שניים מנוסעיו נפצעו קשה, והחיפושים אחר הנוסע הנותר נמשכים. הנשיא יגיע לאזור במהלך היום והודיע על הקמת ועדת חקירה

  • האישה הראשונה בהיסטוריה: ארונה של ביידר גינסבורג הוצב בגבעת הקפיטול

    מאות פוליטקאים מהמפלגה הדמוקרטית התכנסו לצד משפחה וחברים באולם הפסלים במושב בית הנבחרים האמריקני כדי לחלוק לשופטת פורצת הדרך כבוד אחרון. ביידר גינסבורג היא האישה הראשונה בהיסטוריה האמריקנית שזוכה לכבוד מסוג זה, השמור למחוקקים ולנשיאים

חדשות אתר MAKO
חדשות אתר N12