עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר 0404
 • מחדל הקורונה בישראל: 966 מאומתים חדשים אובחנו אתמול

  משרד הבריאות מעדכן כי, 966 מאומתים חדשים אובחנו אתמול לנגיף הקורונה.  כ-97 חולים במצב קשה. 17 מונשמים. 6,459 נפטרים במצטבר מפרוץ המגפה. 5,757,553 מתחסנים מנה ראשונה. 5,292,589 מתחסנים מנה שנייה.

 • תביעת ענק: ההרדמה לא עבדה – שמעה את מריבות הרופאים ונאנקה מכאבים

  שלושה ניתוחים מיותרים בפרק זמן של שבוע זוהי דרך הייסורים שנאלצה לעבור תושבת אשדוד בת 65, שלקתה בגלאוקומה – כך לפחות נטען בתביעה אותה הגישה לאחרונה האישה, באמצעות עו"ד מורן אברהמי יום טוב, נגד בית החולים 'אסותא' באשדוד. על פי התביעה, הניתוחים לא רק שלא שיפרו את מצבה של האישה, אלא אף החמירו אותו.  

 • קורונה בישראל: 1,430 מאומתים חדשים אתמול

  משרד הבריאות עדכן כי 1,430 מאומתים חדשים נוספו אתמול מתוך 86,819 נבדקים לגילוי הנגיף. 89 חולים שמצבם מוגדר קשה – 18 מונשמים. 6,458 נפטרים במצטבר מפרוץ המגפה. 5,757,473 מתחסנים מנה ראשונה. 5,292,480 מתחסנים מנה שנייה.

חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
 • גילוח הראש באמת מצמיח יותר שיער? 9 מיתוסים על התקרחות ונשירה

  האם חפיפה יומית באמת גורמת לנשירת שיער, האם יהודים מקריחים יותר ומה לגבי הסברה שנשירה היא תורשתית? הנה כמה מיתוסים על נשירה – וכל האמת

 • עלייה באבחון נשאי HIV חדשים בקרב אוכלוסייה שאינה קבוצת הסיכון

  מחקר שנעשה בבית החולים קפלן מצא כי אנשים שאינם שייכים לקבוצת הסיכון להידבקות ב-HIV מגלים מאוחר כי הם נשאים של הנגיף, באופן שמקשה על הטיפול בו. הדבר נובע הן מחוסר מודעות של הנשאים עצמם לאפשרות להידבקות והן בקרב הרופאים, אשר לא נוהגים לשלוח אותם לבדיקות HIV. איך אפשר למנוע גילוי מאוחר וכיצד מטפלים היום בנגיף?

 • בשנת 2020: צניחה דרמטית בתוחלת החיים בארה"ב

  ממוצע של 77 שנים בשנה האחרונה לעומת כמעט 79 בשנת 2019 – עלייה חדה במקרי המוות כתוצאה ממגפת הקורונה על כלל השפעותיה הכלכליות והחברתיות, הביאו לירידה הגבוהה ביותר בתוחלת החיים בתוך שנה מאז מלחמת העולם השנייה. ומה המצב בישראל ביחס לעולם?

חדשות אתר N12