עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
 • "הפסקתי טיפולי פוריות והתחלתי לטפל בעצמי"

  הן עברו טיפולי פוריות קשים ובשלב מסוים החליטו להפסיק אותם, למרות הלחצים של הסביבה והכמיהה העצומה לילד. שלוש נשים מספרות על ההחלטה, ויש להן גם מסר לנשים אחרות: "תקשיבו לעצמכן ותהיו עם היד על הדופק כל הזמן"

 • למה המילה "גרושה" גורמת לנו לבושה או לאי נוחות?

  אם יש משהו שמעורר בי חררה, הרבה יותר מהמילה 'גרושה', זה משפט כמו 'ויתרת מהר מדי' או 'בימינו היד קלה על ההדק'. לא אחזתי בנשק מאז הטירונות, ככה שאין לי מושג איך לוחצים על הדק, אם זה קשה או קל – ויותר מזה, גם לרוב האנשים שאומרים את זה אין מושג, ורוב האנשים גם לא ויתרו מהר מדי

 • בגיל 28 עמי לקח פטריית הזיה והחיים שלו נגמרו. בגיל 57 הוא מת

  עמי פנחס נפטר מסרטן בגיל 57, אחרי 29 שנים בהן התמודד עם סכיזופרניה שהתפרצה אצלו כתוצאה משימוש בפטריות הזיה בעת טיול אחרי הצבא בארה"ב לפני כ-30 שנה. כעת, לראשונה, מספרים החברים שליוו אותו על מה גרם להם לאבד את החבר הכי טוב שלהם: "הסיטואציה שאחד מאיתנו לא יחזור משם אותו האדם לא עלתה לנו בראש"

חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
 • "לא היה לי מושג שאני חולה, חולה בדיכאון"

  לפני 15 שנה הוא איבד את הקול כשעבד בהפקת התוכנית "כוכב נולד", ושנתיים הוא בקושי יכל לדבר. זו הייתה הנקודה בה הוא התחיל לחשוב ולהבין שהוא נמצא בדיכאון. דורון מדלי מספר על חמש השנים שאיבד מחייו כשהיה עסוק בהסתרה

 • חמישה דברים לעשות לפני השינה למערכת עיכול בריאה

  הבטן מציקה לכם? סובלים משלשולים או עצירות? מתברר שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לשנות את שגרת הטרום-שינה שלכם. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לישון טוב – ולשפר את מערכת העיכול

 • 10 טיפים לשמירה על בריאות המוח 

  שמירה על אורח חיים בריא מתקשרת אצלנו בעיקר למניעת השמנה וסוכרת, אבל יש לה תפקיד מפתח גם בשמירה על בריאות המוח. יו"ר האיגוד הישראלי לנוירולוגיה נתן לנו את עצות הכי חשובות

חדשות אתר N12