עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר 0404
  • שופרסל הודיעה על ריקול למוצרי פתי בר: "חשד להימצאות סיבי ניילון במוצרים"

    רשת שופרסל מבקשת להודיע ללקוחותיה, כי בשל חשד להימצאות סיבי ניילון דקים שמקורם בסרט מסוע מקו הייצור בחלק ממוצרי ביסקוויטים פתי בר המפורטים להלן, הציבור מתבקש שלא לצרוך מוצרים אלו. מהחברה נמסר כי "כמשנה זהירות ואחריות כלפי לקוחותינו, החברה פעלה לאיסוף המוצרים ממדפי הרשת" את המוצרים הבאים: ברקוד שם המוצר תאריכי תוקף רלוונטיים 7296073074434 ביסקוויטים

  • סלמונלה בשוקולד | רשימת המוצרים הנגועים

    שטראוס מבקשת לעדכן כי בבדיקות שגרתיות שנערכו במפעל השוקולד של עלית התגלו מספר דגימות עם סלמונלה בקו הייצור במפעל ובשוקולד המשמש כחומר גלם ליצור מוצרים. שרות המזון במשרד הבריאות עודכן באופן מידי ובתיאום עמו ומתוך משנה זהירות לתקינות המוצרים, החליטה החברה על ביצוע ריקול של כלל מוצרי השוקולד המסומנים בתאריך "עדיף להשתמש לפני" לפי הפירוט

  • האובך בארצנו: זיהום אוויר גבוה נרשם ברוב אזורי הארץ

    אובך שמקורו במדבריות עיראק וערב הסעודית הגיע לאזורנו במהלך הלילה. האובך צפוי ללוות אותנו לאורך היום ומחר. זיהום אוויר גבוה מורגש ברוב אזורי הארץ. במערכת הבריאות ממליצים שלא לעשות בפעילות גופנית ולהשתדל שלא לשהות שלא לצורך בחוץ במהלך האובך.

חדשות אתר Walla
  • חששות לגורלם של "הגיבורים של אוקראינה"

    מאות החיילים האוקראינים שתפסו מחסה בבונקרים של מפעל הפלדה אזובסטל במריופול פונו לשטחים שבשליטה רוסית. קרובי המשפחה מודאגים ממה שיקרה להם תחת ידיים רוסיות - והסכם חילופי אסירים לא נראה באופק

  • מצעד הגאווה בנתיבות בוטל בעקבות איומים ברצח על מארגניו

    ההחלטה התקבלה לאחר שקליע הונח בכניסה למשרדה של אימו של אחד ממארגני המצעד בעיר. זאת, לאחר ששמשת רכבה נופצה בשבוע שעבר, יום לאחר שראש העיר הבהיר לנציגי הקהילה כי אין לו כוונה לתמוך באירוע. "תעודת עניות למדינת ישראל ולעיר נתיבות"

  • פרשת האיומים על רה"מ: כתב היד במכתבי האיומים לבנט תאם לכתב ידה של החשודה

    מפרטים חדשים מחקירתה של אילנה ספורטה חניה, עולה כי שלחה את שני מכתבי האיומים במהלך פסח, ואלה הגיעו בנפרד ככל הנראה בשל שיבוש בדואר. המשטרה קישרה אותם אליה לאחר שהצליבה את כתב ידה למכתבים אחרים ששלחה לנבחרי ציבור. בשלב זה שללה את מעורבות בעלה

חדשות אתר MAKO
  • ויקטוריה בקהאם: "זו גישה מיושנת להיות ממש רזה"

    ויקטוריה בקהאם שהתמודדה בצעירותה עם דימוי גוף נמוך ושמרה תמיד על מבנה דקיק במיוחד סיפרה על החשיפה שלה לנשים שחוגגות את הקימורים שלהן לאחר שעברה עם משפחתה להתגורר במיאמי."זו גישה מיושנת לרצות להיות ממש רזה. אני חושבת שנשים היום רוצות להיראות בריאות ובעלות גוף מקומר"

  • ניו יורק: זינוק מדאיג של כ-60% בתחלואת קורונה בשבועיים האחרונים

    על רקע עלייה של עשרות אחוזים במקרי ההדבקות בשבועות האחרונים, ניו יורק הודיעה כי היא ממליצה לעטות מסכות בחללים סגורים וכי יחלקו מיליוני בדיקות ומסכות על מנת לבלום את ההתפשטות. "אם כולנו נעשה את חלקנו, נוכל להוריד את מספר המקרים בשבועות הקרובים ולהתכונן לקיץ נפלא"

  • באיזו תדירות אדם יכול להידבק בקורונה?

    ההתפרצות של וריאנט האומיקרון "הרסה" את התיאוריה של החוקרים בנוגע לעמידות הגוף מול זנים חדשים. בניגוד לווריאנטים הקודמים, רבים שנדבקו באומיקרון כבר נדבקו או עלולים להידבק בקלות בווריאנטים החדשים אפילו מספר פעמים

חדשות אתר N12