עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר 0404
 • ברזילי: 44 מאושפזים במצב קשה

  במרכז הרפואי ברזילי מאושפזים כ-62 חולי קורונה. מתוכם: 2 במצב קריטי (מונשמים), 44 במצב קשה, 10 במצב בינוני, 4 במצב קל, 2 עדיין בתהליכי קליטה. 7 מהחולים הינם מחוסנים במהלך הסופ״ש נפטרה תושבת אשקלון בת 83. סבלה ממחלות רקע ולא הייתה מחוסנת כנגד הנגיף.

 • 73 תינוקות נולדו במהלך החג בשערי צדק וביקור חולים

  במהלך יום הכיפורים הגיעו כ-60 פניות למיון ילדים שערי צדק, מתוכן 15 תאונות שונות, 6 פציעות אופניים כולל שבר מורכב בקרסול והשאר מנפילות ביתיות. עוד נמסר מבית החולים כי, 73 תינוקות נולדו במהלך החג בשערי צדק וביקור חולים. (צילום: ארכיון)

 • סורוקה: 41 מאושפזים במצב קשה – לכו להתחסן

  ביחידה לטיפול נמרץ קורונה ובמחלקות פנימיות קורונה בסורוקה, מקבוצת כללית, מאושפזים כעת 52 מטופלים: 41 מתוכם במצב קשה 5 מטופלים מחוברים למכונת אקמו. בין המאושפזים במצב קשה ביחידה לטיפול נמרץ קורונה, אישה בשנות הארבעים לחייה שילדה לפני כשלושה שבועות, חוברה למכונת אקמו, אינה מחוסנת. ביממה האחרונה טופלו במיון הנשימתי במלר״ד סורוקה 50 מטופלים, מתוכם אושפזו

חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
 • "הדרך בה אתם מגיבים היא במקרה הטוב חסרת טאקט ובמקרה הרע יכולה גם להזיק"

  הכירו את גיא תבורי מכפר ויתקין, בן 37, נשוי לשני ואב לרומי ונילאי, עובד במרפאת מחלימים במכון ההמוטולוגי בבית החולים איכילוב ויושב ראש עמותת חלי"ל האור, הבית של חולי סרטן הדם בישראל. גיא חלה בסרטן שלוש פעמים והחלים והיום הוא רוצה לדבר על התמודדות של חולי סרטן עם הסביבה

 • משפחה מאומתת לקורונה נעצרה בחג במהלך נסיעה

  כשהוראות הבידוד פוגשות את החגים – על משפחה שהחליטה לנסוע לבלות בחג אצל חברים, והורים ששלחו את ילדיהם החולים לסבא וסבתא. חשוב לזכור שכל מי שמפר בידוד, נחקר באזהרה על חשד להפצת מחלה ועלול להיות מוגש נגדו כתב אישום

 • הקורונה היא המגפה הקטלנית ביותר בהיסטוריה של ארה"ב

  קצת יותר משנה וחצי אחרי שהתפרצה בסין ומשם התפשטה ברחבי העולם, מגפת הקורונה רושמת עוד נקודת ציון מפוקפקת עם מספר שיא של מקרי מוות בארה"ב שעוקפים את השפעת הספרדית במאה הקודמת. האם המצב כיום באמת יותר חמור והאם לפי התחזיות בחורף הקרוב ישברו עוד שיאים שליליים?

חדשות אתר N12