עדכוני בריאות

אנחנו רוצים לדעת כל הזמן מה חדש בעולם הבריאות. אנחנו רוצים לדעת אילו תרופות חדשות יצאו לשוק, אילו תרופות אושרו בסל התרבות, אילו מחלות יכולות להשפיע עלינו, כיצד עלינו להתגונן מפניהן וכל פרט אחר שיכול לאפשר לנו לשמור על הבריאות שלנו ושל בני משפחתנו.

לשם כך, באתר חדשות ישראל יצרנו עבורם אפשרות לקבל את כל הידיעות החשובות, האקטואליות והמעודכנות ביותר בתחום הבריאות. אנחנו אוספים עבורכם את כל הידיעות בתחום הבריאות שמתפרסמות באתרי אינטרנט מובילים ונחשבים, ומציגים לכם אותן באתר שלנו.

כך אתם לא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים, כך אתם לא תצטרכו לחפש מידע אודות תרופות, מחלות או כל דבר אחר, כך כל המידע יופיע מולכם, חשוף, גלוי, באתר אחד ספציפי, בו תוכלו להיעזר בכל שעה ומכל מקום.

מדוע משתלם לכם להשתמש באתר שלנו

באופן רגיל, אתרי חדשות מפרסמים הרבה פעמים ידיעות שונות שהם עצמם אוספים ממקורות שונים, אך אתרים אחרים בארץ לא בהכרח ממהרים לפרסם אותן. במקום שתצטרכו להיעזר במידע שמגיע אליכם ממספר אתרים, אצלנו תוכלו להיעזר במידע שמגיע מכל המקורות.

כך תוכלו להישאר כל הזמן מעודכנים, כך תוכלו לקבל את כל המידע, בין אם זה בנושאים שונים ובין אם זה בנושא מסוים, מתגלגל ומתפתח. כל המידע יעמוד לרשותכם ואתם תוכלו לעשות בו מה שאתם רוצים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר 0404
חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
  • התקרחות נשית: האם יש דרכים יעילות לטיפול בתופעה?

    במקלחת, על הכרית או על החולצה – מה ההבדל בין נשירה להתקרחות, מה הם הסימנים שצריכים להלחיץ ומה עושים כדי לטפל בבעיה? לרגל יום הקרחת הבינלאומי, מומחה לרפואת עור עם התסמינים והפתרונות לשיער עשיר

  • עליית מחירים דרמטית במחירי הסמים בישראל

    סגירת הגבולות בשנתיים האחרונות בגלל הקורונה, גרמה לקפיצת מחירים של כל סוגי הסמים. התוצאה? עלייה בגידול קנאביס לא חוקי וקפיצה דרמטית במחירי הסמים. "בשנתיים האחרונות הדפסנו כסף, עשינו ערימות, מספר הלקוחות קפץ במאות אחוזים ולעיתים יותר"

  • מיהם האנשים בעלי ההגנה החיסונית הגבוהה ביותר?

    הירידה במספר החולים הקשים בישראל נמשכת והנתונים ממחישים את תרומת חיסון הדחף לבלימת הגל הרביעי. בינתיים, מדינות נוספות התחילו לחסן במנה השלישית וגם, התפתחות חיובית בפיתוח תרופות חדשות למניעת מחלות קשות מהקורונה. דו"ח קורונה עדכון שבועי

חדשות אתר N12