עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
 • פורר: "הקופונים שגוזרות הרשתות? נטפל בהסדרים הבעייתיים מול החקלאים"

  על רקע מחאת החקלאים, דחה שר החקלאות בריאיון לאולפן ynet את טענותיהם כי הרפורמה המתוכננת בשוק הפירות והירקות תפגע בהם, והבטיח להילחם בפערי התיווך שגובות רשתות השיווק, למרות שהדבר אינו חלק מהרפורמה, ובאוצר טענו כי פער התיווך בישראל נמוך. "תחרות יעילה לשוק כשהיא הוגנת, תפקידי לדאוג שהיא תהיה כך", אמר פורר

 • האוצר: כדי לעמוד ביעד הגירעון ב-2022 צריך לקצץ 26 מיליארד שקל

  באוצר פרסמו היום את כל ההכנסות וההוצאות הצפויות עד 2025. מחויבויות הממשלה ל-2022: 450.1 מיליארד שקל, ההכנסות: 392.3 מיליארד בלבד. כדי לעמוד ביעד הגירעון של 3.7% הממשלה תידרש לקצץ 25.8 מיליארד מההוצאות. ב-2022 יוקצבו לביטחון ולסדר הציבורי 91.7 מיליארד, לשירותים החברתיים 200 מיליארד, ולהחזרי החוב 58.2 מיליארד

 • הקרב על תקציב הביטחון: באוצר מוכנים לתוספת של 4 מיליארד, בצה"ל רוצים 9

  שר האוצר ליברמן, שר הביטחון גנץ והרמטכ"ל אביב כוכבי יפגשו השבוע כדי להכריע באחת המחלוקות הגדולות לקראת אישור התקציב. בצה"ל רוצים 3 מיליארד שקל כהחזר על מבצע שומר החומות, ועוד כ-6 מיליארד שקל כתוספת קבועה. גורמים באוצר: "זה לא ריאלי ולא יהיה". בנט יצטרך להכריע?

חדשות אתר 0404
 • לראשונה בישראל ובעולם הוקמה זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי

  אמש, 19.7.2021 נחנכה לראשונה בתל-אביב זירת אימוני סייבר ראשונה מסוגה למגזר הפיננסי. זירת האימונים החדשנית תציע יכולות מתקדמות תוך שילוב מערכות פיננסיות רבות להדמיית מצב האמת בארגון והכשרת המגזר הפיננסי להתמודדות מול איומי הסייבר המתפתחים. חברת סייברג'ים, השותפה העסקית של חברת החשמל בהגנת סייבר ובנק הפועלים, חברו לשיתוף פעולה ייחודי מסוגו בעולם בהקמת זירת אימוני

 • מדד המחירים לצרכן עלה ב-0.1% בחודש יוני

  במהלך חודש יוני רשם מדד המחירים לצרכן עלייה 0.1%, כך דווחה הערב (חמישי) הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה. מתחילת השנה עלה מדד המחירים לצרכן ב-1.6%.

 • מתקפות הסייבר מתגברות: 5 דברים לעשות לפני שתפגע בכם מתקפת כופר

  חדשות לבקרים אנחנו פוגשים בכתבות בתקשורת על חברות שניזוקו בעקבות מתקפת סייבר. הנחת המוצא היום היא כי כולנו על הכוונת, אנשים פרטיים וגם ארגונים בכל הגדלים, המידע שלנו מעניין את ההאקרים שרוצים לגרום לנו נזק ולהרוויח סכומים גדולים. רק אתמול פורסם כי דרישת הכופר של קבוצת התקיפה מאחורי מתקפת הסייבר השבוע שפגעה ביותר מ-200 מדינות

חדשות אתר Walla
 • המבוגר האחראי: איל קיציס נבחר כפרזנטור של כלל ביטוח ופיננסים

  איל, "המבוגר האחראי" של ארץ נהדרת שמתארח בסלון המשפחתי של כולנו כבר למעלה מ-18 שנים, נהנה מאהדה גבוהה ונתפש כמי שבצד היותו מצחיק ושנון יודע להעביר מסרים מורכבים בקלות ובגובה העיניים. בתוך כך, נדרש קיציס בקמפיין החדש לביטוח הבריאות של כלל להציג בדרכו הייחודית כיצד הכיסוי הביטוחי יכול להשאיר אותו רגוע במיוחד, גם כשהוא נמצא במצבים מורכבים כמו עידוד הקבוצה האהובה עליו, מיציע אוהדי הקבוצה היריבה, או כשמתעוררות בו חשדות בנוגע ליחסיו עם אשתו.

 • הסוחרים הבאים של אמזון בישראל: קורס חדשני יפתח לתושבי הנגב

  נגב פריים - פרויקט חדש אשר יכשיר את תושבי הנגב וסטודנטים מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ליזמות איקומרס גלובלית, הושק ונפתח להגשת מועמדות ויחל בחודש אוקטובר השנה. הפרויקט הינו פרי שיתוף פעולה של מרכז יזמות 360 של אוניברסיטת בן-גוריון בנגב וחברת נגב תשעשרה, במסגרתו 48 משתתפים יקבלו ליווי בתהליך של פתיחת חנות מותג פרטי באמזון ויחד יעצבו מחדש את זירת המסחר בנגב.

 • סקירה כלכלית: לבנקים דווקא יש חיסון מווריאנט הדלתא

  העלייה במחירי הנכסים הפיננסיים והנדל"ן עדיין יוצרת אפקט עושר, ולכן למרות הצעדים האחרונים לא סביר שנראה את הצריכה יורדת. בעולם, לעומת זאת, המצב יותר מורכב. כלכלני בנק הפועלים עם הסקירה

חדשות אתר MAKO
 • בכירים במרכז השלטון המקומי: מתכננים צעדי מחאה של כל הרשויות נגד עליית מחירי הדיור

  יו"ר מרכז השלטון המקומי שיגר מכתב זועם לשר האוצר אביגדור ליברמן ושר הבינוי והשיכון זאב אלקין • במכתבו טען ביבס כי "רשות מקרקעי ישראל מחזיקה באופן מונופוליסטי ביותר מ-90% מקרקעות המדינה" • בהמשך הציע להפוך את הרשויות המקומיות לפיתרון לבעיה זו: "בשלטון המקומי קיימות עשרות חברות כלכליות, אנו מוכנים להיכנס מתחת לאלונקה"

 • האוצר עונה לביקורת על הרפורמה בחקלאות

  באוצר עונים לביקורות וטוענים: הגידול החקלאי בארץ לא מספיק, העשירונים התחתונים הפסיקו לצרוך פירות וירקות • עם זאת, באוצר לא מסתירים כי הרפורמה תפגע אנושות במגדלים • על פי ההערכות - היקף גידול הביצים בישראל יירד כתוצאה מהרפורמה בין 50% ל-70% • החקלאים בתגובה: "באוצר ממשיכים לעוות נתונים"

 • הרשות להגנת הצרכן: משפיענים שמפרסמים מוצרים חייבים בגילוי נאות

  הרשות מזכירה לציבור את החוקים שבהם חייבים לעמוד כל המפרסמים ברשתות החברתיות • משפיענים שמקבלים תמריץ לפרסום מוצר חייבים לגלות זאת לעוקבים • אם ניתנת חוות דעת על מוצר יש לנסות אותו קודם לכן ולפרסם כל דעה - חיובית או שלילית

חדשות אתר N12