עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר Walla
 • המצב בבנקים יציב. זה טוב, אבל לא לכולם

  במהלך השבוע שעבר פרסם בנק ישראל על ביצוע מבחני רגישות לבנקים למחצית הראשונה של 2020, שכידוע לא הייתה מן הקלות. בהקדמה לדברים נכתב בדוח: "המערכת הבנקאית בישראל נכנסה למשבר הקורונה במצב איתן: הבנקים נהנו מעודפי הון גדולים, מיחסי נזילות חזקים ומתיקי אשראי איכותיים. מאז המשבר העולמי ב-2008 פעל הפיקוח על הבנקים לחיזוק הונם ויציבותם של התאגידים הבנקאיים על ידי אימוץ של סטנדרטים בין-לאומיים מתקדמים, שיפור איכות ההון והגדלת היקפו, ביזור תיק האשראי, צמצום החשיפה ללווים גדולים, ועוד. אולם האופי המתגלגל, המערכתי והבלתי צפוי של משבר הקורונה מקשה על המערכת הבנקאית והרגולטור לבצע מבחני קיצון בתדירות גבוהה בעת הזאת. "הבנקים משקיעים את עיקר המאמץ בהבטחת המשכיות בפעילות הליבה לצד תמיכה בלקוחותיהם העיקריים - משקי הבית והחברות (המגזר העסקי). מבחני הרגישות שנסקרים במסמך זה הם, לדעת רבים, כלי משלים חשוב להערכת העמידות של המערכת הבנקאית בפני הזעזוע הנוכחי, ומספקים פלטפורמה להערכת עלות-תועלת של כלי ההתערבות השונים, וכן לזיהוי של תמהיל הזעזועים שעלול להביא בנק אחד או יותר אל מתחת ליחסי הלימות ההון הנדרשים".

 • נגיד בנק ישראל קורא לממשלה לאשר את תקציב המדינה במהירות

  נגיד בנק ישראל פרופ' אמיר ירון קורא לממשלה להתעשת ולהעביר תקציב מדינה. בהתייחסות מיוחדת להתפתחויות האחרונות שמפרסם בנק ישראל אומר הנגיד כי "המשק הישראלי מתמודד בימים אלה עם קשיים ניכרים הנובעים מהתמודדות עם נגיף הקורונה והשלכותיו הכלכליות. השינויים במגמות התחלואה ובהתפתחותה בארץ ובעולם גורמים לאי ודאות רבה לגבי התפתחות התעסוקה, הכנסות העסקים ותקבולי הממשלה והוצאותיה. על רקע קשיים אלו ישנה חשיבות רבה ליציבות בהתנהלות הממשלה ולתהליך קבלת החלטות סדור, שיפחיתו את אי הוודאות שבפניה ניצבים משקי הבית, בתי העסק והגופים העוסקים בהתמודדות ישירה עם המשבר". הנגיד מוסיף כי "על הממשלה להתקדם מהר ככל הניתן בקביעת מתווה ברור לתקציב המדינה ולהחלטות הכלכליות האחרות הנדרשות בעת הזאת. הפחתת אי הוודאות הפוליטית תתרום לאמון השווקים במשק הישראלי ותשפר את יכולת ההתמודדות עם המשבר. בעת הזו בחירות נוספות הן בשורה שלילית לכלכלה הישראלית".

 • מיזם Chef to Table חתם על הסכם שליחויות עם "תן ביס"

  Chef to table, מיזם שנולד בימי קורונה, חתם על הסכם שליחויות עם "תן ביס" והופך לפלטפורמה קבועה להזמנת ערכות בישול DYI של מתכונים של שפים מובחרים בישראל. המיזם מתוך מציאות בה נאלצנו להימנע מהמסעדות האהובות עלינו והפכנו בעל כורחנו לשפים ביתיים, עם או בלי האמצעים והידע המתאימים. המיזם יצר פתרון חדשני לבעיה זו, כשמצד אחד הנגיש לחובבי הקולינריה את המנות האהובות עליהם והכלים המדויקים והפשוטים ביותר להכנת אותן מנות במטבח הביתי שלהם, ומצד שני המציא לשפים ואושיות הקולינריה, שבאחת נאלצו לסגור את שערי מסעדותיהם, פתרונות יצירתיים להגעה לשולחן הלקוחות.

חדשות אתר MAKO
 • האיום של המעסיקים: במקרה של בחירות - לא נשלם על יום השבתון

  בעוד שנראה כי משבר התקציב לא מטריד את ראשי המדינה, אולי העובדה שהאזרחים לא יצאו לקלפיות תגרום להם לחשוב פעם נוספת • במכתב ששיגרו המעסיקים הגדולים בישראל לנתניהו ולגנץ הם מזהירים כי לא ישלמו לעובדים על יום שבתון נוסף • "לא נממן את כשלי המערכת הפוליטית בישראל", כתבו

 • הג'וב החדש של מנהל התחבורה הציבורית בישראל

  אמיר אסרף פורש מוקדם מהצפוי מתפקידו כראש הרשות הארצית לתחבורה ציבורית • הוא מכחיש את הטענות על עימות מול שרת התחבורה מירי רגב • אסרף צפוי לעבור למגזר הפרטי אך להישאר בענף התחבורה - בתפקיד מנכ"ל כרמלטון, זכיינית מנהרות הכרמל

 • נגיד בנק ישראל: בחירות - בשורה רעה לכלכלה

  פרופסור אמיר ירון התייחס למחלוקת הפוליטית - והזהיר מפני הליכה אל הקלפי • הנגיד הפציר בממשלה להתקדם מהר ככל הניתן כדי להגיע למתווה ברור לתקציב המדינה • "הפחתת אי הוודאות הפוליטית תתרום לאמון השווקים במשק הישראלי", אמר בהצהרה לתקשורת

חדשות אתר N12