עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
  • "בזק תתעצם למפלצת וחברות האינטרנט הקטנות ימותו"

    כל הגורמים בשוק התקשורת חושבים שביטול ההפרדה בין ספק לתשתית אינטרנט ב-2022 נחוץ והכרחי, אך רובם תוהים מדוע משרד התקשורת מאפשר לבזק למכור אינטרנט בחופשיות, כאילו היא שחקנית שווה לספקיות הקטנות. "ברגע שבזק תפתח מבערים ותפעיל את הסיבים האופטיים שלה, היא תשחט את התחרות"

  • מחאת הסטודנטים בימי הקורונה: 40 אלף שקל על זום?

    משבר הקורונה פגע מאוד בסטודנטים, שרבים מהם לא עומדים בתשלום שכר הלימוד, בעיקר במכללות, וחלקם אף נאלצים לפרוש מהלימודים. "נרשמתי למען יחס אישי, כיתות קטנות, התמחויות, סיורים, הרצאות. מה קיבלנו? שיעור בזום. איננו מוכנים לשתוק", אומרת סטודנטית באחת המכללות

  • נפל שיכור במדרגות – ויפוצה על ידי העירייה

    תושב מגדל העמק שבר את הרגל כשהלך בעיר בלילה, והעירייה טענה שזה קרה כתוצאה מהיותו בגילופין. למרות זאת, הוא יקבל כ-154 אלף שקל

חדשות אתר Walla
חדשות אתר MAKO
חדשות אתר N12