עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר Walla
  • המסר חייב לחלחל: ישראל מוכרחה להתכונן להצפות

    השבוע שחלף, בו מפלס המעלות חצה את רף ה-40, מהווה רק קדימון לקיץ הקשוח שבפתח. יש שיתנחמו בתמונות הלוויין של ימת הכינרת שמציירות תמונה מרהיבה לאחר עליה פנטסטית של 14 סנטימטר מתחת לקו האדום. אלא שמדובר בתעתוע. ישראל נמצאת בתוך משבר אקלים שהולך ומחריף. השרב הביא לגידול של 20% בצריכת המים בישראל. מתחילת שבוע שעבר סופקו ממערכת המים הארצית 3 מיליון קוב מים, לעומת 2.5 מיליון קוב מים בשבוע שקדם לו. גם בשאיבה מהכינרת חל גידול של 30% השבוע, מ-700 אלף מק ליום ל-900 אלף מק ליום. מקורות אף הגבירה במקביל את שאיבת המים מקידוחי מי תהום מקומיים באזורים המנותקים ממערכת המים הארצית. גם בביקוש למים בחקלאות חל זינוק חד בשל גל החום.

  • אם אתם כבר לוקחים הלוואה, עדיף לעשות את זה בצורה אחראית

    בתקפה האחרונה אנו נתקלים במספר לא קטן של מקרים בהם משפחות נמצאות במצב של חנק פיננסי. אותן משפחות משלמות מידי חודש בין 60% ל -70% מההכנסה החודשית שלהן כדי להחזיר הלוואות.הקלות שבגיוס כסף מאוד מפתה - בין אם מדובר בזמן נסיעה ברכב, בתחבורה הציבורית, בהודעות SMS או בזמן גלישה באתר אינטרנט כזה או אחר, קשה שלא להיתקל באפשרויות ההלוואות השונות שניתן לקבל. ההבטחות רבות: הלוואות ברגע ללא ערבים, הלוואות באישור מהיר, הלוואה מידית ב-3 דקות, 24 שעות והכסף בחשבון. אין ספק, היצירתיות לא ממהרת להיגמר.

  • "משבר הקורונה הוא הזדמנות לגלות מי שחקן משמעותי בהייטק הישראלי"

    בסרטון: ראש ממשלת יפן מעורר זעם במדינה בשיא ימי הקורונה באפריל. הצורך של התאגידים לחסוך בעלויות בזמן הקורונה, עשוי להוביל להאטה מסוימת והתאבון לחדשנות עלול להתכווץ, אך מצד שני, זהו זמן מצוין לגלות מי באמת נחשב לשחקן משמעותי בעבודה עם סטארט אפים ומי שחקן מזויף שברגע האמת נעלם, כך אמר השבוע נובויוקי אקימוטו מנהל AT Partners קרן הון סיכון יפנית שמשקיעה בקרנות ישראליות, בוובינר שערכו מעבדת החדשנות של חברת הביטוח היפנית סומפו בישראל ומשרד עורכי הדין ועורכי הפטנטים פרל כהן. אקימוטו ציין כי לרוע המזל הקורונה הובילה לירידה של 3.4% בתמג ברבעון הראשון של השנה, ול- 21.2% ברבעון השני ונראה שייקח זמן לאושש את הכלכלה כפי שהיתה טרם המשבר. בעניין ההשקעות בסטארט-אפים בתוך יפן אמר אקימוטו כי הכסף ברובו מגיע מהתאגידים לקרנות ההון סיכון, ולכן התאגידים הם שחקנים מאוד חשובים באקו-סיסטם היפני.

חדשות אתר MAKO
חדשות אתר N12