עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
 • "כשאדם פרטי רוצה לבנות ממ"ד הוא צריך לעבור בירוקרטיה בלתי נסבלת"

  ברקע מצעד הדגלים, שהוביל לחידוש הערכת המצב הביטחונית, הזהיר רמ"ח מיגון בפיקוד העורף מפני עודף רגולציה במיגון מבנים: "באשקלון נשים מבוגרות לא יצאו ימים מהמקלט הציבורי כי אין להן ממ"ד". סמנכ"ל מטה הדיור לשעבר: "כדי לקדם התחדשות עירונית בפריפריה המדינה תצטרך להכניס את היד לכיס"

 • עוד קפיצה: הדירות התייקרו ב-5.6% בשנה, מדד המחירים לצרכן עלה ב-0.4%

  על פי מדד מחירי הדירות של הלמ"ס, אלה התייקרו בחודשים מרץ-אפריל ב-1% בהשוואה לחודשיים שקדמו להם, כאשר עליית המחירים נרשמה בכל המחוזות למעט ירידה בדרום. מינואר עלה מדד תשומות הבנייה ב-2.8%. מדד המחירים לצרכן עלה ב-1.5% מתחילת השנה; עליות בולטות נרשמו במחירי פירות טריים

 • מחכים למחוקק: האם בנקים יכולים לסרב לכספים שמקורם במטבעות וירטואליים?

  ביהמ"ש קיבל 2 בקשות הסתלקות מ-2 בקשות לאישור תביעות ייצוגיות שהוגשו נגד בנקים, בטענה כי הפרו כביכול את חוק הבנקאות כשסירבו להקפיד כספי לקוחות שמקורם במטבעות וירטואליים. יחד עם זאת, השופטת התייחסה למורכבות המשפטית של הסוגייה: "המחוקק עצמו טרם נתן דעתו לנדון"

חדשות אתר 0404
 • עלייה של 5.6% במחירי הדירות בישראל בשנה האחרונה

  הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה היום את נתוני מחירי הדיור בישראל בשנה האחרונה. מהנתונים עולה כי מחיר הדירות עלה בחודשים מארס-אפריל באחוז נוסף והשלים עלייה של ב5.6% בשנה האחרונה ברחבי ארצנו. במרכז העלייה הייתה גדולה אף יותר עם זינוק של 7.5%.

 • הדלק התייקר: בחצות המחיר לליטר עלה ל-6.13 שקלים

  הדלק התייקר הלילה (שלישי) בחצות והמחיר המרבי לליטר בנזין 95 אוקטן בשירות עצמי עלה ל-6.13 שקלים לליטר. מדובר בעלייה של שבע אגורות, התוספת בעד שירות מלא תישאר 21 אגורות לליטר.

 • גמלה חודשית קבועה לאישה שנדבקה בקורונה במקום העבודה

  הקורונה בסבירות גבוהה כבר מאחורינו, אבל ההשלכות של המגפה עוד לפנינו. למעלה מ-800,000 ישראלים חלו במחלה, מתוכם מאות ואולי אפילו אלפים נדבקו במקום העבודה או בדרך אליה וממנה. מעבר למחלה הלא פשוטה עצמה, הווירוס האלים מותיר גם תופעות לוואי שפוגעות בתפקוד היומיומי וביכולת לעבוד. אישה שנדבקה בקורונה במקום העבודה וסבלה מתופעות לוואי הוכרה ע"י ביטוח

חדשות אתר Walla
 • אימון, חופשה וגאווה
 • מזרח תיכון חדש בסביון

  חצר ביתה של עתליה שמלצר, בעלת השליטה בקבוצת שלמה, ביישוב סביון, עוצב השבוע כארמון בהשראת 'סיפורי אלף לילה ולילה' לרגל אירוע שבו הושק שיתוף פעולה בין הזמרת נסרין ומותג 'עפרה קוסמטיקס'. את האירוע שנערך במקום הובילו מיכל גייטו-אלבז מייסדת ומנכ"לית אתר GUILTY ו OFRA COSMETICS USA , והזמרת והיוצרת נסרין קדרי. שיתוף הפעולה הוליד את מותג Nasrin X Ofra Collection ובמסגרתו השיקה הזמרת פלטת איפור תחת השם - 'חייאתי - HAYATI- (בערבית), שפירושו 'חיים שלי'. פלטת האיפור תופץ בחתימתה של נסרין ובמהדורה מוגבלת. ציינו ביחד את השקת המוצר שמייצג אופטימיות ותקווה לחיים משותפים וטובים יותר במזרח התיכון: עפרה שמלצר-רייף, אורי וטרמן מנכ"ל חברת הפארם Be מבית שופרסל ורעייתו נטע, דויד גייטו - הבעלים ומייסד חברת הקוסמטיקה הבינלאומית ofra cosmetics, היועצת האסטרטגית גליה תורן-חן, ג'ודי ניר-מוזס, המעצב דרור קונטנטו, לימור ויזל ועוד.

 • נפגשים ומחדשים

  יו"ר מרכז פרס לשלום ולחדשנות חמי פרס, מנכ"לית המרכז אפרת דובדבני, סר רונלד כהן ומנכ"ל התעשיה האווירית בועז לוי, נפגשו בשלישי בבוקר במרכז פרס לשלום ולחדשנות ביפו, להשקת "נבחרת החדשנות של ישראל", וחשיפת המחזור השני של גלריית החדשנות. הנבחרת מורכבת מחברות היי-טק מובילות דוגמת מאנדיי, פאפאיה, צ'ק פוינט, אינטל ועוד, עם שורה של חברות ויזמים צעירים שייבחרו בקפידה. חברות שיימנו על הנבחרת יוכלו להציג במרכז פרס ולקיים במקום הדרכות וסיורים שבמהלכם ייחשפו הבאים לפתרונות שהן מציעות. חברות בנבחרת החדשנות תקנה, כך מאמינים במרכז פרס, ייתרון משמעותי לחברות שייהנו מהרחבת מעגל החשיפה שלהם לחברות, לארגונים, למשלחות ולאנשי מפתח בארץ ובחו"ל, וכן מהזדמנויות ייחודיות לשיתופי פעולה ולחיבורים אסטרטגיים באמצעות שימוש ברשת הקשרים הנרחבת של המרכז.

חדשות אתר MAKO
חדשות אתר N12