עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר 0404
 • חברת הדירוג Fitch אישרה מחדש את דירוג האשראי של ישראל והותירה את התחזית על "יציבה"

  חברת דירוג האשראי הבינלאומית Fitch פרסמה היום הודעה על אישור מחדש של דירוג האשראי של מדינת ישראל ברמה של +A עם תחזית יציבה. בהודעתה מדגישה החברה את האלמנטים החזקים בכלכלת ישראל וביניהם: כלכלה מגוונת ואיתנה, חשבונות חיצוניים חזקים ומבנה מוסדי חזק. על פי החברה, החולשות העיקריות על דירוג האשראי הן נטל חוב גבוה באופן יחסי,

 • מחיר הדלק יירד – החשמל ייזנק

  מחיר הדלק יירד הלילה בשקל וחצי ל-6.58 שקלים לליטר אוקטן 95 בשירות עצמי. החודש חצה מחיר הדלק את רף שמונה שקלים לראשונה מאז 2012. מחיר החשמל יטפס בכ-8.6%.

 • יו"ר שופרסל נחקר ברשות התחרות

  יו"ר שופרסל איציק אברכהן נחקר היום (ראשון) במשרדי הרשות לתחרות. אברכהן, הגיע הבוקר למשרדי הרשות באור יהודה בכדי למסור גרסתו בחשד לתיאום מחירים.

חדשות אתר Walla
 • Team Up: הקמפיין הפרסומי החדש של Fiverr

  - Fiverr אינטרנשיונל בע"מ (NYSE: FVRR), החברה שמשנה את הדרך בה העולם עובד יחד הודיעה היום על השקת קמפיין חדש בשם "Team Up". מדובר באסטרטגיה חדשה: זו הפעם הראשונה בה Fiverr פונה לעסקים גדולים כקהל יעד ולא מתמקדת רק בעסקים קטנים עד בינוניים. בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה במספר החברות הגדולות שמבינות את היתרונות בעבודה עם פרילנסרים ומשלבות בין העסקת עובדי חברה לעבודה עם פרילנסרים על מנת לשפר פרודוקטיביות ולפעול באופן גמיש ומותאם לצרכי השוק המשתנים.

 • קווליטסט מרחיבה את הזרוע הישראלית, תגייס כ-800 עובדים נוספים

  קווליטסט, חברת בדיקות התוכנה הגדולה בעולם מעמיקה את אחיזתה בישראל וצפויה להשלים בשנה הקרובה גיוס מספר שיא של עובדים חדשים אשר ירחיב משמעותית את מצבת העובדים בחברה. קווליטסט, נוסדה ב-1997 בישראל ונמכרה לפני כשלוש שנים לקרן ברידג'פוינט. מלבד הזרוע הישראלית של החברה, היא פועלת גם ארה"ב, בריטניה ורומניה ומונה כ-7000 עובדים ברחבי העולם. החברה מציעה מגוון רחב של פתרונות הנדסת איכות ובדיקות תוכנה (QA, QE) מבוססי AI למאות לקוחות ענק ברחבי העולם במגוון תחומים בהם: עולמות המובייל והווב, טלקום, ביטוח ובנקים, אי קומרס, מערכות משולבות חומרה תוכנה, מכשור רפואי, מערכות ביטוניות, גיימינג, פינטק, בלוקצ'יין ועוד. הזינוק החד במספר העובדים הצפויים להצטרף לשורות החברה בישראל, מגיע לאחר התאוששות המשק מהשלכות הקורונה שהאיצה את הטרנספורציה הדיגיטלית שנכפתה באחת על העולם העסקי ובהתאם את הצורך המיידי בהנדסת איכות. בשנה האחרונה דיווחה קוואליטסט על כניסתם של מספר פרויקטים משמעותיים הכוללים בדיקות תוכנה לצד פיתוח הדורשים מענה מקצועי ומהיר.

 • ירידה בצריכת גז בישול בישראל. מה לדעתכם הסיבה?

  מנתונים שמציג מינהל הדלק והגז במשרד האנרגיה עולה כי חלה מגמת ירידה הדרגתית בצריכת גפ"מ. בשנת 2017 עמדה צריכת הגפ"מ במשק הישראלי על 634 אלפי טון ובשנת 2021 היא עמדה על 559 אלפי טון בלבד. ירידה של כ-6%

חדשות אתר MAKO
 • פרסום ראשון: המכתב החריג של ליברמן לארה"ב ולאירופה – והקריאה לסיוע

  בצל עליות המחירים, שר האוצר פנה לראש נציבות הסחר האמריקנית ולנציבה האירופית בבקשה לסייע ביוקר המחייה • "במהלך העשור האחרון רמות המחירים בישראל עלו דרמטית, בין היתר, נוכח העובדה שיבואנים בלעדיים או רשמיים ניצלו את היעדר התחרות בשוק", נכתב • ליברמן ביקש מהם להקל על היבוא המקביל – והדגיש את המחירים הגבוהים שמקבלים היבואנים בישראל

 • בנק ישראל יפקח על עמלות העו"ש

  טיוטת הצו שפרסם הפיקוח על הבנקים תקפיא את עמלות העו"ש שעד היום היו נתונות להחלטת הבנק • בכל ייקור של העמלות יידרש הבנק לקבל את אישור בנק ישראל • אלו כל המסלולים שעוברים לפיקוח

 • בדרך לפריימריז עוצרים בבנק: מי התורמים הבולטים למועמדי הליכוד, מרצ והעבודה?

  מאז הוכרזו הבחירות, באתר מבקר המדינה מתעדכנים התורמים למפלגות החדשות ולמועמדים בפריימריז במפלגות הדמוקרטיות כמו הליכוד, העבודה, הציונות הדתית ומרצ • שיאני גיוסי הכספים הם דני דנון, בועז ביסמוט, גלעד שרון, יאיא פינק, תומר אביטל וארז תדמור

חדשות אתר N12