עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר Walla
 • מיוחד לסגר: משלוח חינם בהזמנה מקניוני עופר

  קבוצת קניוני עופר יוצאת במהלך ראשון מסוגו בישראל, במסגרתו תעניק במהלך ימי הסגר שירות לקניות מהחנויות בקניון וקבלת המשלוח עד בית הלקוח ללא תשלום. לדברי משה רוזנבלום, מנכ"ל קניוני עופר: "אנו רוצים לסייע לשוכרים בתקופת הסגר, לסייע ללקוחות אשר נדרשים לבצע קניות, ולאפשר לקניון להגיע עד בית הלקוח. המטרה היא להמשיך ולהניע את הכלכלה והמסחר, גם בימי הסגר, ולנגיש קניות גם ובעיקר לחנויות שלא מחזיקות פלטפורמת אונליין עצמאיות. שירות הליקוט והמשלוחים יינתן ע"י עובדי קניוני עופר ויאפשר המשך העסקת עובדים והימנעות מחל"ת, לעובדי הקניון ולעובדי הקמעונאים. השירות מוצע ללא עלות לשוכרים וללקוחות MY OFER".

 • סתימת פיות: המכה האנושה שחטף ענף הקייטרינג

  "חתמתי לפני כשנה על חוזה לאספקת מזון לחדרי אוכל של חברה גדולה בישראל, אבל הקורונה שינתה לגמרי את כללי המשחק והובילה למצב בו אני פשוט מפסיד על כל מנה שאני מספק לה. אחרי שהבנתי שאני בבעיה גדולה, קיימתי איתם פגישה, הכנסתי אותם לתוך האקסל שלי והראיתי להם שבמצב הנוכחי אני לא יכול להמשיך לעבוד ועלינו לפתוח את החוזה ולייקר את מחיר המנה. זה קרה בחודש מאי, ומאז אני במו"מ איתם. הם מורחים את הזמן ובשורה התחתונה אני מפסיד הכול ולאיש לא אכפת". המילים של בעל חברת קייטרינג גדולה בישראל מציירות תמונת מצב קודרת מאוד של ענף ההסעדה המוסדי, שמעסיק לא פחות מ-15 אלף עובדים והאכיל, לפחות עד טרום הקורונה, למעלה מחצי מיליון איש. היקף המחזור בגובה של 3 מיליארד שקלים הופך את הענף הלא סקסי בעליל הזה למשמעותי ביותר בעסקי המזון בישראל, ולכזה שנפגע באופן קשה ביותר מהשלכות הקורונה.

 • למה בעצם אנחנו לא יכולים להתאפק שבועיים בלי להפגין?

  החלטת הממשלה להגביל בצורה משמעותית את הזכות הדמוקרטית להפגין, במסגרת "סגר החגים", היא החלטה פוליטית שאינה משרתת את בריאות ציבור, אלא אינטרסים פוליטיים צרים ואישיים של ראש הממשלה. אין צורך לקרוא בין השורות, לבצע תרגילי גימטרייה מסובכים, או לחפש את הנסתר - מזה חודשים, לצד ניסיונות הדה לגיטימציה המתמשכות של ההפגנות על ידי נתניהו, יועציו, דובריו ושריו (ששיאם בניסיון של טופז לוק, מפר בידוד ויועץ ניו מדיה לראש הממשלה, לביים סרטון מזויף על "מכחישי קורונה" בשוליים של הפגנה בבלפור), ראינו את הלחצים שהופעלו כלפי המשטרה באמצעות השר לביטחון פנים, אמיר אוחנה, היועץ המשפטי ומערכת המשפט. לטיעון לפיו ההפגנות תורמות להדבקות בנגיף הקורונה אין שום בסיס מדעי. מספר מחקרים שהתפרסמו לאחרונה לא מצאו קשר בין ההשתתפות בהפגנות באוויר הפתוח לעליה במקרי ההדבקות. זאת, לעומת מה שידוע לנו מכבר על אחוזי ההידבקות הגבוהים במרחבים סגורים כמו אולמות אירועים ובתי כנסת.

חדשות אתר MAKO
 • אחרי ההערכות הגבוהות, משרד האוצר הודיע: "צמצמנו משמעותית את עלות הסגר"

  לפני כשבוע עלות הסגר הנרחב עמד על 35 מיליארד שקלים אולם כעת היא צומצמה לקצת יותר מ-10 מיליארד שקלים • הסיבה המרכזית – התקנות המקלות שאישרה הבוקר הממשלה, ביניהן התרת המשלוחים למסעדות ואישור הפעלתם של עסקים מסויימים נוספים • במקביל, חברת שירותי בנק אוטומטיים דיווחה כי הישראלים שברו שיא חדש השנה ורכשו אתמול ברשתות המזון בסכומים של למעלה מ-280 מיליון שקלים

 • ההזדמנויות בסגר: הפרויקטים שרק מחכים להשבתת המשק

  הכבישים הריקים, ההסתגרות בבתים והשקט התעשייתי מותירים מרחב עצום ליוזמות • במדינה שידועה בחוסר היכולת שלה להשלים פרויקטים תשתיתיים בזמן, זו בהחלט הזדמנות בלתי רגילה • סלילת כבישים ומסלולי אופניים, הסבת בנייני משרדים לא נחוצים לדיור, ביסוס מערך הכשרות למאות אלפי המובטלים - כל אלה רק מחכים לתחילת הסגר • חצי הכוס המלאה לפניכם

 • למה אתם לא מסוגלים להפסיק לבזבז?

  רובינו רוצים להתנהל כלכלית נכון. הבעיה מתחילה כשאנחנו מנסים לצמצם הוצאות ולא מצליחים. מחקרים טוענים כי ברגע שתבינו את ה"למה" ומה שעומד מאחורי הצורך להוציא כסף - תבינו איך לשמור על הכסף שלכם

חדשות אתר N12