עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר 0404
חדשות אתר Walla
 • פסטיבל, הופעה או הטבה ב-10 ₪? ההצעות שיעשו לכם חמישי שמח

  פסטיבל נחלים או כניסה חינם למוזיאון? הופעה של רן דנקר, התאילנדית החדשה של נדב ודניאל או בכלל רכישת אטרקציות במחירים הזויים? קבלו 5 רעיונות לחמישי שמח במיוחד

 • חדשות המותגים: הבירה שעושה קאמבק, המותג שחוגג 25 והחידוש לצביעת שיער

  מותג האיפור M.A.C מציג גרסה משופרת, בלאוקסיטאן חוגגים יום הולדת, ולוריאל פריז משיקים טכנולוגיה ייחודית להתנסות בהתאמת צבעי שיער. גלידת וניליה משיקה גלידת אוראו ללא גלוטן, החברה הסקוטית מפתיעה עם פינה קולדה טעימה ובגולדסטאר עושים קאמבק לבירה האהובה

 • פחות משתלם: מה עשו קרנות ההשתלמות שלנו בחודש אפריל?

  צניחת מניות הטכנולוגיה בארה"ב לצד אינפלציה גבוהה והסתברות כמעט ודאית לעליית ריבית בכלכלות מסביב לגלובוס, הובילו את 10 קרנות ההשתלמות הישראליות שנבחנו על ידי וואלה! כסף לסיים את חודש אפריל האחרון בתשואה שלילית ממוצעת של 1.17%-. חודש אפריל המשיך את המגמה השלילית שהחלו שווקי ההון ברחבי העולם לחוות מאז תחילת השנה, ובעיקר כאשר ברקע מלחמת רוסיה-אוקראינה, והוביל להעמקת התשואה השלילית המצטברת הממוצעת של הקרנות מתחילת השנה ל-2.13%-. מי שבכל זאת צלחה את חודש אפריל עם מינימום פגיעה מבין מתחרותיה בטבלה היא קרן ההשתלמות של בית ההשקעות אנליסט, שהשיגה תשואה שלילית של 0.69%-, הגבוהה ב-1.62% מהאחרונה בטבלת הקרנות שנבחנו - קרן ההשתלמות של בית ההשקעות אלטשולר שחם, עם תשואה שלילית של 2.31%- לאותה תקופה.

חדשות אתר MAKO
 • תעריף המים יירד ביולי - פעם שנייה בשנת 2022

  מועצת רשות המים אישרה ירידה של 0.32% בתעריפי המים, שתשלים ירידה של 2% בשנת 2022 • ההפחתה הזו מתבצעת בסביבה של התייקרויות משמעותיות בתחומים רבים, מהאנרגיה דרך המזון ועד הדלק

 • גאידמק הגיש תלונה בקפריסין: עקצו אותי ב-600 מיליון דולר

  איש העסקים היהודי-רוסי טוען שנאמנו ויד ימינו גנב ממנו סכום עתק שנשמר בבנק בלוקסמבורג • עורך דינו הגיע לקפריסין לתת עדות: "מסרנו ראיות מוצקות, בטוח שהמשטרה תבצע חקירה מעמיקה" • גאידמק הגיש תלונה מקבילה גם בתחנת המשטרה בתל אביב • הונו הוערך ב-1.2 מיליארד דולר

 • עוד 1,800 דונם לפארק תעשייה - אלפי מקומות עבודה חדשים בנגב

  הוועדה המחוזית יותר מהכפילה את שטח הפארק, שצפוי לאכלס עוד מפעלים וחברות אשר יספקו אלפי מקומות עבודה נוספים בנגב • "התוכנית מייצרת עתודות קרקע לשנים רבות ומאפשרת קליטת מגוון מפעלים"

חדשות אתר N12