עדכוני כלכלה

רוצים לדעת מה חדש בעולם הכלכלה? אילו עסקאות נסגרו היום, מה קורה בבורסה בתל אביב או מצב ערך השקל מול הדולר או היורו? אין לכם מה לדאוג, את כל המידע הרלוונטי והמעודכן ביותר, תוכלו לקבל כאן, במקום אחד.

אנחנו באתר חדשות ישראל, נספק לכם את כל המידע הרלוונטי על מה שמתרחש בכלכלה המקומית והבינלאומית. אנחנו נעשה את זה בצורה פשוטה מאוד. אצלנו תוכלו לקבל את כל המידע שמופיע באתרי החדשות וכן באתרי הכלכלה המובילים בישראל.

בעזרת המערכת שלנו, אנחנו אוספים מידע ממקורות שונים ומציגים אותו כפי שהוא הוצג במקור באתר אצלנו. באופן כזה, יהיה אפשר לקבל את כל המידע במקום אחד. במקום שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים, לחפש מידע, לראות האם הוא אמין, האם הוא מקצועי ונכון, אז אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. בצורה פשוטה, נוחה וזמינה.

איך זה עובד ולמה משתלם לכם לקרוא את החדשות אצלנו

כל ידיעה חדשותית שעולה באתר כזה או אחר, אנחנו דואגים שהיא תופיע גם אצלנו. חילקנו את האתר למספר קטגוריות, כך שמלבד עמוד ראשי, אתם יכולים ליהנות גם מעמודים שמציגים חדשות בנושאים כגון בריאות, תרבות, וכאמור כלכלה. באופן כזה, אתם יכולים להיכנס לעמוד, ולקבל את כל המידע הרלוונטי והמעודכן, כפי שהוא מופיע באתרי חדשות מקצועיים ומובילים.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר Walla
  • איך המהלכים של פייסבוק נוגעים לנו?

    "ה-11 בספטמבר של המדיה החברתית", כינתה ת'יירי ברטון, הנציבה האירופאית לשוק האינטרנט, את האירועים האחרונים, שבהם פייסבוק וטוויטר חסמו לצמיתות את הנשיא היוצא דונאלד טראמפ מרשתות חברתיות. במאמר דעה בנושא שפורסם לפני כמה ימים, המשיכה ברטון את ההשוואה וחזתה שכפי שהפיגוע בבנייני התאומים שינה את תפיסת הביטחון האישי בעולם כולו, כך ישתנה היחס לרשתות החברתיות בעקבות היום שבו בעלים של חברות טכנולוגיות הורידו את השאלטר על הערוצים של הנשיא. ההחלטה המהפכנית של פייסבוק הגיעה לאחר המהומות שבהן פרצו תומכי טראמפ לבניין הקפיטול בוושינגטון. בהודעה רשמית שפורסמה באתר פייסבוק כבר ב-6 בינואר, נכתב "אנו מאמינים שהסכנה בלתת לנשיא טרמפ להשתמש בשירות שלנו היא פשוט גדולה מדי". צוקרברג עצמו כתב שהגבול נחצה כאשר טראמפ לא גינה את ההתפרצות לקפיטול. מאוחר יותר פורסם שייחסמו גם מסרים של תמיכה במהומות, פוסטים שקוראים להגיע עם נשק למקום כלשהו בארצות הברית או אפילו קריאות להפר את העוצר בוושינגטון למטרה כלשהי (גם אם אינה אלימה). גם צירוף המילים stop the steal המרמז לכך שהבחירות בנובמבר נגנבו מטראמפ נאסר לשימוש ברחבי פייסבוק. המהלך של פייסבוק זכה לביקורת מכל הצדדים. תומכי טראמפ רואים בו הוכחה נוספת להטייתם של ערוצי התקשורת לטובת האליטות הליברליות. רבים אחרים מגנים את צוקרברג על כך שחסם את טראמפ רק עכשיו, בעוד שזה משתמש בפייסבוק כדי להסית מזה זמן רב. אבל אנשים מכל הזרמים הפוליטיים עומדים משתאים מול מצב שבו למנכ"ל של חברה טכנולוגית יש סמכות בלעדית להוריד מהאוויר ערוץ רשמי של נשיא ארצות הברית מכהן.

  • אחרי 150 שנה בניו יורק: ה-NRA הכריז על פשיטת רגל

    רגע לפני שג'ו ביידן מושבע לנשיאות ארצות הברית, הגיש ה-NRA, איגוד הרובאים הלאומי, בקשה לפשיטת רגל במדינת ניו יורק. זאת, בעקבות כוונת הארגון להתמקם בטקסס כארגון ללא כוונות רווח ולמצב את עצמו מחדש. "המהלך הזה יאפשר ל-NRA להמשיך לממש את זכותנו המעוגנת בחוקה האמריקנית הרחק מהאווירה הרעילה בניו יורק", נמסר בהודעת הארגון. התכנית היא לגדול במקום אחר", מסר ויין לה-פייר, נשיא הארגון, "אנחנו עוברים למקום שמכבד ומעריך את ערכינו ויחגוג את צירופם של שומרי חוק שמאמינים בזכויותיהם".

  • השווי בהנפקת פלייטיקה קפץ ל-11 מיליארד דולר

    פלייטיקה, שנחשבת לאחת מחברות הסושיאל גיימינג הגדולות בעולם, תתחיל להסחר הערב תחת הסימול PLTK. החברה עדכנה הלילה על העלאת מחיר המניה בהנפקה ממחיר של 22-24 דולר למניה ל- 27 דולר. מדובר בהנפקה לפי שווי של 11 מיליארד דולר, 20% מעל התמחור הקודם. כאשר החברה מתכוונת לגייס סכום של קרוב ל-2 מיליארד דולר. בסוף הרבעון השלישי היו לפלייטיקה 290 אלף מנויים משלמים יומיים, וההכנסה הממוצעת ממנוי יומי משלם עמדה על 61 סנט, בדומה לרבעון השני ולעומת 49 סנט ברבעון המקביל. בשלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2020, הכנסות החברה צמחו ב-28.5% לעומת התקופה המקבילה ב-2019 לרמה של כמעט 1.8 מיליארד דולר. עיקר ההכנסות (למעלה מ-80%) מגיעות מאפל, גוגל ופייסבוק, וזהו גם אחד הסיכונים בהשקעה בחברה שתלויה בהמשך היחסים עם אותם גורמים.

חדשות אתר MAKO
חדשות אתר N12