עדכוני תרבות

כל אחד ואחת מאיתנו, מתעניינים בהיבטים שונים של תרבות בצורה כזו או אחרת. בין אם מדובר בסדרות טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, תיאטרון, ספרים, ודברים אחרים שקשורים באופן נרחב או מצומצם לתחום.

אנחנו אוספים את המידע בתחום זה דרך כלי תקשורת שונים, בראש ובראשונה דרך האינטרנט. ישנם אתרי חדשות שונים שמאפשרים לנו לקבל את כל המידע בצורה מהירה, פשוטה, ורלוונטית עבורנו.

אנחנו באתר חדשות ישראל מספקים לכם אפשרות לקבל את כל המידע שמופיע באינטרנט, באתרים שונים, במקום אחד מרוכז. באופן כזה, אתם יכולים לקרוא את הידיעות החשובות ביותר וידיעות אחרות, באתר ספציפי, מבלי שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים.

תהיו בטוחים שאצלנו, תוכלו לקבל ידיעות וחדשות בתחום התרבות, בזמן אמת, מבלי שתצטרכו להמתין, מבלי שתצטרכו לחפש ולעבוד קשה מדי. כל ידיעה שעולה לאינטרנט באתר מסוים, תעלה גם אצלנו, וכך בזמן אמת תוכלו לדעת מה חדש בעולם המוזיקה, הסרטים, הטלוויזיה ובענפי תרבות אחרים. כך תוכלו להתעדכן כל הזמן מה קורה עם הסדרות האהובות עליכם או עם הזמרים והזמרות שאתם מעריצים.

אנחנו אוספים את המידע מכל האתרים ובאמצעות כלים מיוחדים מעבירים לכם אותו, באמצעות ידיעות פשוטות, ברורות, כפי שהן הובאו במקור. אנחנו חוסכים לכם את הצורך לעבוד עם שורה של אתרים, כך תוכלו להשתמש באתר שלנו ולקבל את כל המידע הרלוונטי בעולם התרבות המקומי והבינלאומי.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר MAKO
חדשות אתר Walla
  • "אני לא יהודייה, אבל אני אימא יהודייה": ריאיון עם מרשה גיי הארדן

    מרשה גיי הארדן, השחקנית המוערכת וזוכת פרסי האוסקר והטוני, מככבת בסדרה החדשה "בארסקינס" (נשיונל ג'יאוגרפיק). בריאיון, היא מספרת למה חשוב לה להגן על שחקניות צעירות, מה האנושות חייבת להבין על העולם ואיך כל זה קשור לאפיית לחם בננה

  • מעריצי קארדי בי קוראים להעיף את קיילי ג'נר - "גונבת התרבות" - מהקליפ החדש שלה

    50 מיליון צפיות נרשמו לקליפ החדש של קארדי בי ומייגן דיי סטליון לשיר WAP, אולם הופעת אורח של קיילי ג'נר בקליפ עוררה סערה ברשת עם עשרות אלפי מעריצים מאוכזבים שקראו להסיר במידית את ג'נר "כוכבת הטראש הלבנה" מהקליפ שכולו שיר הלל לכוחן של נשים שחורות

  • עברי לידר: "ההישג הגדול - פתיחת ההופעות", אסי לוי: "זה לעג לרש"

    "ההישג הגדול של הפגישה שלנו, האמנים, עם ראש הממשלה נתניהו הוא פתיחת ההופעות באוויר הפתוח" - כך אמר (ראשון) לוואלה! תרבות המוזיקאי עברי לידר, שנכח בפגישת האמנים עם ראש הממשלה בניסיון לפתור את משבר ענף התרבות שנגרם בשל התפשטות נגיף הקורונה. "באנו לדבר בשם כל ה-200 אלף איש שלא עובדים הרבה זמן ומרגישים קושי גדול", הוסיף לידר. "באנו קודם כל לשים את המצב חזק על השולחן, ובאופן מאוד ברור להשמיע את הקולות של האמנים ובעלי האולמות, פנים מול פנים. ההישג שהושג הוא הרבה יותר ממה שהיה לפני הפגישה הזאת. זה דבר טוב שקרה". אילו בקשות העלתם ולא נעניתם בחיוב? "הפתיחה של המקומות הסגורים, התיאטראות ובהם הקאמרי, הבימה ותיאטרון באר שבע, היכל התרבות, הם לא יוכלו להיפתח מחר. דובר על זה שתהיה התכנסות רצינית ומקצועית לדיון רציני ועמוק על איך פותחים את התיאטראות והמקומות הסגורים, שאלו גם דברים חשובים במיוחד לפני החורף". משה קפטן, המנהל האמנותי של הבימה, כתב היום לפני פגישתכם עם נתניהו: "היום או מחר יפרסמו כנראה שיש מתווה, אבל אל תתנו לזה לבלבל אתכם... להציג על הדשא או בגינות ציבוריות או ברחבת ככר עירונית זה לא להחזיר את התרבות לשגרה". לידר: "אנחנו לא מדברים על דשא וגינות ציבוריות. מדובר במקומות שבהם אנחנו מופיעים. זה מחזיר חלק מהתרבות ואני מודה לזה. הקיצוניות לא טובה. אחותי עובדת בקאמרי. אני חושב שקרה דבר מאוד משמעותי. אני חושב שהוסכם שצריך לדבר על הדרכים הכי מקצועיות לפתוח גם את התאטרון".

חדשות אתר N12