עדכוני תרבות

כל אחד ואחת מאיתנו, מתעניינים בהיבטים שונים של תרבות בצורה כזו או אחרת. בין אם מדובר בסדרות טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, תיאטרון, ספרים, ודברים אחרים שקשורים באופן נרחב או מצומצם לתחום.

אנחנו אוספים את המידע בתחום זה דרך כלי תקשורת שונים, בראש ובראשונה דרך האינטרנט. ישנם אתרי חדשות שונים שמאפשרים לנו לקבל את כל המידע בצורה מהירה, פשוטה, ורלוונטית עבורנו.

אנחנו באתר חדשות ישראל מספקים לכם אפשרות לקבל את כל המידע שמופיע באינטרנט, באתרים שונים, במקום אחד מרוכז. באופן כזה, אתם יכולים לקרוא את הידיעות החשובות ביותר וידיעות אחרות, באתר ספציפי, מבלי שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים.

תהיו בטוחים שאצלנו, תוכלו לקבל ידיעות וחדשות בתחום התרבות, בזמן אמת, מבלי שתצטרכו להמתין, מבלי שתצטרכו לחפש ולעבוד קשה מדי. כל ידיעה שעולה לאינטרנט באתר מסוים, תעלה גם אצלנו, וכך בזמן אמת תוכלו לדעת מה חדש בעולם המוזיקה, הסרטים, הטלוויזיה ובענפי תרבות אחרים. כך תוכלו להתעדכן כל הזמן מה קורה עם הסדרות האהובות עליכם או עם הזמרים והזמרות שאתם מעריצים.

אנחנו אוספים את המידע מכל האתרים ובאמצעות כלים מיוחדים מעבירים לכם אותו, באמצעות ידיעות פשוטות, ברורות, כפי שהן הובאו במקור. אנחנו חוסכים לכם את הצורך לעבוד עם שורה של אתרים, כך תוכלו להשתמש באתר שלנו ולקבל את כל המידע הרלוונטי בעולם התרבות המקומי והבינלאומי.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר MAKO
חדשות אתר Walla
  • שיבל כרמי מנסור עוזב את חדשות 12 ואת תחום התקשורת

    לאחר 13 שנה בתחום התקשורת וארבע שנים כמגיש טלוויזיה, הודיע מי שהיה הקריין הדרוזי הראשון בגלי צה"ל והמגיש הדרוזי הראשון בחברת החדשות כי יעזוב את התחום. "הגיע הזמן לפרק חדש", הצהיר

  • בגלל חולה קורונה באולפן - אברי גלעד וטלי מץ לא הגישו את תכנית הבוקר

    אברי גלעד וטלי מץ לא הגישו היום (שישי) את תוכניתם "העולם הבוקר" ברשת 13 בגלל אדם שאובחן עם קורונה, אשר שהה באולפן לפני שמונה ימים. את מקומם מילאו דני רופ ומירי נבו. גלעד ומץ עברו השבוע בדיקת קורונה בשידור חי וקיבלו תוצאה שלילית. עם זאת, הם צריכים לעבור בדיקה נוספת ביום ראשון כדי לדעת סופית שלא נדבקו בנגיף. בתכנית "העולם הבוקר" ששודרה שלשום (רביעי) הוקדש אייטם לחברת NanoScent הישראלית, שטוענת כי פיתחה בדיקה לגילוי וירוס הקורונה שתוצאותיה נחשפות בתוך חצי דקה בלבד. מנכ"ל החברה הדגים את הבדיקה על המגישים וממנה עלה לכאורה כי אין להם קורונה. ביום ראשון, כאמור, הם יעברו בדיקה נוספת. אם התוצאה תהיה שלילית - הם צפויים לחזור במהלך השבוע להגיש את התוכנית, לפי הוראות משרד הבריאות. אברי גלעד אישר את הדברים.

  • "קוקוריקו" של עומר אדם ועדן בן זקן: תגידו מה מה מה מה זה הקשקוש הזה

    שיתוף הפעולה המדובר של עומר אדם ועדן בן זקן הוא לא שיר, אלא בדיחה פרטית. וגם: הפרויקט המוזיקלי הנשי המושלם להאזנה לרגל התפרצות הגל השני

חדשות אתר N12