עדכוני תרבות

כל אחד ואחת מאיתנו, מתעניינים בהיבטים שונים של תרבות בצורה כזו או אחרת. בין אם מדובר בסדרות טלוויזיה, סרטים, מוזיקה, תיאטרון, ספרים, ודברים אחרים שקשורים באופן נרחב או מצומצם לתחום.

אנחנו אוספים את המידע בתחום זה דרך כלי תקשורת שונים, בראש ובראשונה דרך האינטרנט. ישנם אתרי חדשות שונים שמאפשרים לנו לקבל את כל המידע בצורה מהירה, פשוטה, ורלוונטית עבורנו.

אנחנו באתר חדשות ישראל מספקים לכם אפשרות לקבל את כל המידע שמופיע באינטרנט, באתרים שונים, במקום אחד מרוכז. באופן כזה, אתם יכולים לקרוא את הידיעות החשובות ביותר וידיעות אחרות, באתר ספציפי, מבלי שתצטרכו לעבור בין האתרים השונים.

תהיו בטוחים שאצלנו, תוכלו לקבל ידיעות וחדשות בתחום התרבות, בזמן אמת, מבלי שתצטרכו להמתין, מבלי שתצטרכו לחפש ולעבוד קשה מדי. כל ידיעה שעולה לאינטרנט באתר מסוים, תעלה גם אצלנו, וכך בזמן אמת תוכלו לדעת מה חדש בעולם המוזיקה, הסרטים, הטלוויזיה ובענפי תרבות אחרים. כך תוכלו להתעדכן כל הזמן מה קורה עם הסדרות האהובות עליכם או עם הזמרים והזמרות שאתם מעריצים.

אנחנו אוספים את המידע מכל האתרים ובאמצעות כלים מיוחדים מעבירים לכם אותו, באמצעות ידיעות פשוטות, ברורות, כפי שהן הובאו במקור. אנחנו חוסכים לכם את הצורך לעבוד עם שורה של אתרים, כך תוכלו להשתמש באתר שלנו ולקבל את כל המידע הרלוונטי בעולם התרבות המקומי והבינלאומי.

חדשות אתר Ynet
חדשות אתר MAKO
  • "רכבת הקליע" הוא אחלה סרט קיץ, חבל שהוא לא מכיר בזה

    רכבת אחת, משימה אחת וחבורת מתנקשים - אחד מהם בגילומו של בראד פיט. זה כל מה שצריך בשביל סרט קיץ מהנה וטיפשי, וזה גם מה שאנחנו מקבלים ב"רכבת הקליע", שמשום מה מתעקש להצחיק בכוח ולקחת את עצמו ברצינות. אבל בניגוד לרכבת, לקריירה של פיט אסור לעצור

  • אוליביה ניוטון-ג'ון דיברה על המוות באחד הראיונות האחרונים

    השחקנית והזמרת אוליביה ניוטון-ג'ון, שמוכרת במיוחד בזכות הסרט "גריז", הלכה לעולמה בגיל 73 לאחר 30 שנות מאבק בסרטן השד. באחד הראיונות האחרונים שלה, היא הבהירה שהיא לא מפחדת להסתכל למוות בעיניים: "אני קצת מצפה לזה", אמרה, "לא עכשיו, אלא כשזה יקרה"

  • אן הייש "בתרדמת", משטרת לוס אנג'לס לקחה דגימה מדמה

    נציג מטעמה של השחקנית אן הייש מסר כי מצבה "קריטי במיוחד" והיא לא התעוררה מאז התאונה ביום שישי, שבה התנגשה בבית וחולצה מרכבה הבוער. למרות מצבה, המשטרה בקליפורניה ממשיכה לחקור את נסיבות האירוע וקיבלה אישור לקחת דם מהייש

חדשות אתר Walla
חדשות אתר N12